Už neuveriteľných 595 žien vyskúšali Slim Belly u nás vo Fitness Bella (jediné fitness v trnavskom kraji, ktoré ponúka tento program) a vďaka tomu roztopili 2459,40 cm v brušnej partii a schudli spolu 453,74 kg!!!

Štúdia Slim Belly

Priemerne o 8,8 cm menší obvod pása len za 4 týždne!
V prvom momente to znie neuveriteľne. Ale je to výsledok testu s viac ako 140.000 osobami. Revolučný pás Slim Belly® dokáže to, po čom mnohí ľudia túžia: cielené zmenšenie obvodu pása!
Len za 4 týždne budete mať až o 2 konfekčné veľkosti menej – s pásom Slim Belly® je to možné!


Ako exkluzívny partner výrobcu „ABC One“ sa náš health klub zapojil do štúdie, ktorá má Slim Belly® ešte raz dôkladne otestovať.


Prečo tuk tak ťažko mizne?
Ľudia s problematickou postavou v brušných partiách sú napriek zmene stravovania a cielenému vytrvalostnému tréningu schopní zmenšiť obvod svojho pása len nepatrne. Dôvodom je nedostatočné prekrvenie v brušnej oblasti.


Otestujte sa!
Pohybujte sa 20 až 30 minút strednou intenzitou a zistíte, že sa celé Vaše telo rozhorúči. Len problémové miesta (brucho, stehná) ostanú studené.
Dôsledok: na problémových miestach dochádza len k minimálnemu spaľovaniu tukov!


Riešenie: Slim Belly®
Slim Belly® stimuluje prekrvenie brušnej oblasti, zatiaľ čo spaľovanie tukov a metabolizmus bežia vďaka tréningu na plné obrátky.


Slim Legs - Zabiják stehien a zadku!
So Slim Legs docielite viditeľné a merateľné výsledky. Revolučné nohavice so striedavým tlakom výrazne zredukujú obvod zadku a stehien. Vedecká štúdia dokázala až 8-krát vyššie spaľovanie tukov na bokoch a stehnách.